E-POST[meiliga kaitstud]

Helista kohe+86 730 8503612
+ 86 18807302601

EN

MEIST

Avaleht>Meist>Firmast

Changde New Materials Technology Co., Ltd. asub Yueyangis, riiklikus ajaloolises ja kultuurilises linnas. See on peenkeemiatoodete ja roheliste keemiateenuste tarnija, mille põhitegevuseks on ressursside ja uute keemiliste materjalide igakülgne kasutamine. 2022. aasta detsembri lõpuks on Hiinas juba viis tootmisbaasi.

Järgides ettevõtte eesmärki "pakkuda klientidele kvaliteetseid tooteid, pakkuda töötajatele platvorme, pakkuda aktsionäridele kasumit ja anda väärtust ühiskonnale", on ettevõte aktiivselt loonud integreeritud ja kahetiivalise ärimudeli, mille eesmärk on "klientide igakülgne kasutamine". ressursid + uued keemilised materjalid" ning on pühendunud ressursside igakülgseks kasutamiseks ja uute keemiliste materjalide tootmisettevõtteks, millel on kasvupotentsiaal. See on loonud mitmeid ressursse kõikehõlmavaid kasutusbaase, mis toetavad suuri kodumaiseid kaprolaktaami tootmisettevõtteid.

Lahendades süstemaatiliselt kaprolaktaami kõrvalsaaduste probleemi tööstuses, on ettevõte laiendanud kõrge lisandväärtusega peenkemikaalide, nagu tsüklohekseenoksiid, N-pentanool, tsemendisegu jne, väljatöötamist, pakkudes rohelisi, madala süsinikusisaldusega ja ringarendusteenuste lahendused eelnevatele ja järgnevatele ettevõtetele. Kesk-Hiinas asuva propüleenoksiidi baasi ümber on ettevõte välja töötanud polüeeteramiini, uue energiamaterjali, mille rakendusstsenaariumiks on tuuleenergia, ja ehitanud spetsiaalse amiinide uue materjali tootmisbaasi, mis pakub olulisi materjale rohelise ja puhta energia arendamiseks. "energia topeltkontrolli", "süsinikdioksiidi heitkoguste tipptaseme, süsinikuneutraalsuse" taustal ning aitab kaasa riikliku energiastruktuuri vähese COXNUMX-heitega ümberkujundamisele ja majandusarengu rohelisele ümberkujundamisele.

Ettevõte rakendab arenduskontseptsiooni "roheline, iseloomulik, silmapaistev" ja pühendub "rohelise" suunale. Ettevõte viljeleb intensiivselt kaprolaktaami ressursside igakülgset kasutamist ja on ettevõte, mis realiseerib kaprolaktaami igakülgset kasutamist kahekordse protsessi ja kolme jäätmega. Põhjalikud kasutustooted on kantud Rahandusministeeriumi ja Maksuameti sooduskataloogi. See on üks 108 täiustatud keskkonnakaitseüksusest Hiinas nafta- ja keemiatööstuses 13. viieaastase plaani perioodil. Keskenduge "iseloomulikele" toodetele, et olla individuaalne meister ja toetav ekspert alajaotuse valdkonnas. esirinnas on tsüklohekseenoksiidi, metüültsükloheksaani ja 1,2-diaminotsükloheksaani turuosa, rahvusvahelisel kõrgtasemel OSB ehitusmaterjalide abimaterjal ning kodumaiste analoogide esirinnas polüeeteramiini ja polüeeterpolüooli tootmisvõimsus. .

Ettevõte on kolmas partii spetsialiseerunud ja kogenud ettevõtteid, mis toodavad uusi ja ainulaadseid tooteid "väikeste hiiglaste" ettevõtetele. Suurepärase arenguga ühinedes järgib ettevõte jätkusuutliku arengu saavutamisel turule orienteeritud, väärtuse loomist kui eesmärki, teadust ja tehnoloogiat kui toetust. Ettevõte täidab missiooni "Otsides täiustatud ja silmapaistvat tehnoloogiat, säilitades terviklikkuse ja õilsa iseloomu", lõi "kolmainsuse" koostööl põhineva tootmise, turunduse ja teadusuuringute innovatsioonisüsteemi, et aidata kaasa arengule.

Changde on saanud Hunani provintsi ettevõtte teaduse ja tehnoloogia innovatsiooni ja ettevõtluse meeskonna tiitli, üks inimene saab riiginõukogu eritoetust ja tal on sellised platvormid nagu "Hunani provintsi ettevõtete tehnoloogiakeskus" ja "Hunani provintsi intellektuaalomandi eeliste kasvatamine". Ettevõte".

2022. aasta detsembri lõpuks on ettevõte volitanud umbes 65 patenti.

0QQ图片20220302152500